O FIRMIE

Działamy w branży od 12 lat, oferując Wam kompleksową obsługę logistyczną (transport, spedycję morską, lotniczą i kolejową) na obszarze Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej. Zdobywane latami doświadczenie przekładamy na kolejne zlecenia, które dla Was świadczymy. Nie traktujemy tego wyłącznie, jako obowiązku, lecz pasję, dzięki której każdy z nas z przyjemnością przychodzi codziennie do pracy! Jesteśmy fachowcami, którzy każdego dnia zajmują się dla Was przygotowaniem przelotu, przewozu i transportu morskiego ładunków w eksporcie i imporcie.

Doskonale wiemy, jak nie lubicie odpraw fiskalnych i obsługi celnej, właśnie dlatego świadczymy dla Was takie usługi. Z nami Wasze ładunki są bezpieczne, mimo to gwarantujemy Wam monitoring przesyłki na każdym z etapów realizacji zlecenia spedycji morskiej, kolejowej czy lotniczej. Decydując się na naszą firmę, wybieracie profesjonalistów, którzy zadbają o najmniejszy detal, by zrealizować Wasze zamówienie zgodnie z ustaleniami. W swojej pracy stawiamy na najlepsze rozwiązania, które w maksymalny sposób pozwalają nam zminimalizować ryzyko popełnienia błędu.

12
Doświadczenia
100
Zadowolonych klientów
Setki
Ładunków
Tysiące
Kilometrów

Nasza Misja

Przewozimy dla Was ładunki

Zajmując się spedycją kolejową, udowadniamy, że u nas zawsze wszystko jest na właściwych torach. Postaw na sprawdzoną firmę z doświadczeniem, które powierzone zadania wykonuje z należytą starannością!

Latamy dla Was wysoko

Spedycja lotnicza nauczyła nas latać wysoko, dlatego świadczymy usługi na takim poziomie!Daj sobie szansę i wybierz doświadczoną firmę, która zawsze staje na wysokości zadania! Skontaktuj się z nami!

Przepływamy dla Was głębiny

Wszystkie te lata współpracy z Wami, sprawiły, że w spedycji morskiej czujemy się jak ryba w wodzie! Nie ma już dla nas sytuacji niemożliwych i choć wielu doświadczyliśmy, to ze wszystkich wyszliśmy suchą stopą.

Nasza misja jest niezwykle prosta. Każde podejmowane przez nas działanie zmierza do osiągnięcia satysfakcji przez naszych Klientów. Mamy do tego odpowiednie narzędzia, wiedzę i doświadczenie, co czyni nas profesjonalną firmą.

Świadczymy wysokiej jakości usługi i nie cofamy się przed trudnymi zamówieniami. Z nami Wasze ładunki dotrą na czas we wskazane miejsce. Zdejmijcie z siebie ciężar spedycji i powierzcie go specjalistom. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji i optymalnych rozwiązań. Postawcie na firmę, której zaufało już wiele znamienitych przedsiębiorstw. Dołączcie do grona zaufanych klientów i cieszcie się owocną współpracą.

SZUKASZ WŁAŚNIE NAS!

Szukasz rzetelnej i niezawodnej firmy, w której pracują dobrze zorganizowani i kompetentni ludzie? W takim razie doskonale trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i ustalenia szczegółowych warunków współpracy. Skontaktuj się z nami, a udowodnimy Ci, że szukasz właśnie nas!

Bezpieczny przewóz

Postaw na bezpieczny przewóz Twojego ładunku. Działamy z najwyższą starannością. Postaw na nas!

Sprawdzona flota

Niezależnie od tego, czy mowa o spedycji morskiej, kolejowej, czy lotniczej - możesz liczyć na sprawdzone rozwiązania. Zaufaj nam.

Profesjonalne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób i poświęcamy mu tyle czasu, ile to niezbędne, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Sprawdź.

Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, w czym się specjalizujemy. Jeśli uznasz, że możemy Ci pomóc. Zachęcamy do kontaktu!

Oferta
Video Tour For This Service

DLACZEGO MY?

Nasza firma da Ci gwarancję bezpieczeństwa, jakiej potrzebujesz.

Z dumą podkreślamy, że oferujemy kompleksową obsługę logistyczną na obszarze Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej. Są to dobrze nam znane tereny, na których regularnie realizujemy Wasze zlecenia. Każde zamówienie rozpoczynamy od starannego planowania, które umożliwia nam przewidywanie ewentualnych zagrożeń i eliminowanie ich na czas.

Niezbędna wiedza, umiejętności i możliwości, sprawiają, że jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Zawsze stawiamy na jakość i rzetelnie podchodzimy do współpracy z Wami.

pl_PL